Sziasztok!
Ma arra gondoltam, hogy bevezetlek Benneteket a Rumbleverse-ben található „Play Ground módjába, azaz elmagyarázom, hogy mire való. Tartsatok tehát velem!
Mindenek előtt fontos tisztázandó körök:
Mielőtt kijött a Rumbleverse sokan nagyon kíváncsiak voltak rá, hogy mégis milyen játékról van szó, amelyet az Iron Galaxy Studio és az Epic Games Publishing közösen ad majd ki, mert bár volt lehetőségünk 3. teszten is részt venni, amely nagyon izgalmasnak bizonyult, sokan azt említették, hogy a fejlesztő csapat majd ezzel a játékkal akar újra a csúcsra törni, hasonlóan a Fortnite sikereihez, azonban az Iron Galaxy Studios vezetője nyomatékosan kihangsúlyozta, hogy egyáltalán nem szeretnének hasonlítani a Fortnite-hoz, és egy egészen egyedülálló dolgot szeretnének létrehozni, és azzal vezetni a játékipart, ameddig csak lehet. Ezt azért volt fontos megemlítenem, mert sokan abban hitben élnek, hogy ha egy játék hasonlít a másikra, akkor az biztos lopás, nem tudnak már újat mutatni a fejlesztők, na, ez ebben az esetben egyáltalán nem igaz., majd mindjárt kifejtem, hogy miért.
Miért más a Rumbleverse a Fortnite-tól, és miért nem lehet összehasonlítani a két játékot?
Elsősorban azért, mert amikor a Fortnite megjelent, akkor az a játék nem kapott olyan játékmódot, amelyben lehet gyakorolni, hanem jóval-jóval később lett. Másodsorban, ha boncolgatjuk a játék műfaját, akkor hamar rájöhetünk (és ha egy kicsit is értünk hozzá), hogy Battle Royale játékhoz nem kellene úgynevezett tutorial, azonban a Rumbleverse-ben mégis hatalmas nagy részletességgel sikerült erre a kérdéskörre is megoldást találni így már nem teljesen tudatlanul vethetjük bele magunkat a játékba, mint mondjuk az összes több Battle Royale játékban.
Most pedig térjünk rá a játékban található Play Ground játékmódra!
Amikor belépünk ebbe a játékmódba, akkor rögtön választanunk kell, aközött, hogy legyen-e harcmód, vagy szeretnénk úgy gyakorolni, hogy ne harcoljunk másokkal, erről itt láthattok egy képet:
Miután kiválasztottuk, hogy hogyan szeretnénk gyakorolni, akkor mondhatnánk, hogy „csak a képzeletünk szabhat határt”, és hogy igazából azt csinálunk amit csak szeretnék, de azért jobb ha jobban szemügyre vesszük Crapital City-t, mert bizony be van jelölve a térképen, hogy mely városrészen mit tudunk csinálni, és aztán ott begyakorolni, amiről éppen ott szó van, íme a térkép:
Na, de vegyük sorra, hogy ezeken felül mire való még a Play Ground Mód:
- Megismerhetjük a várost.
- Gyakorolhatunk mechanikákat.
- Egyénre szabott gyakorlási lehetőséget is biztosít a pálya.
- Mielőtt bevetnénk magunkat fejjel a bunyóba, gyakorolhatunk a többiek ellen.
Mit érdemes gyakorolni a Play Ground-ban?
Összességében érdemes mindent gyakorolni, de érdemes specifikusan is begyakorolni a kombinációkat, és a védekezést és magát a megfelelő időzítést a támadás vagy a kombinációk indítására.
Ezzel pedig ismét a bejegyzés végére értünk! Köszönöm a figyelmet ma is!
Ha nem szeretnétek lemaradni a friss tartalmaimról, akkor IRATKOZZATOK FEL A YOUTUBE CSATORNÁMRA ITT, vagy CSATLAKOZZATOK A DISCORD KÖZÖSSÉGEMHEZ ITT, vagy KÖVESSETEK AZ INSTAGRAMON ITT, vagy a TWITTEREN ITT, vagy pedig a MEWE-n itt
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.